firma
O FIRMIE

O FIRMIE

Znajdujemy się w Łaziskach Górnych, na terenie byłych zakładów chemicznych ERG-SYSTEM, przy ulicy Chopina 15. Naszym mottem jest "PARTNER W BIZNESIE", dlatego zawsze staramy się podchodzić do klienta rzeczowo i sumiennie. Pragniemy aby Państwo również traktowali nas jako swoich współpracowników, ponieważ chcemy być Waszym stałym partnerem, na którym można polegać i któremu możecie zaufać.

Oferujemy uszczelnienia do hydrauliki oraz pneumatyki. W naszej ofercie mamy zarówno profile typowe jak i na indywidualne zamówienie, w zakresie wymiarów od 6 mm do 2000 mm. Dzięki nowoczesnej technologii, uszczelnienia są wykonywane z wysokiej jakości materiałów (ISO 9001:2000), jednocześnie przy krótkim czasie produkcji. Oferujemy pomoc w zakresie doboru odpowiednich uszczelnień w węzłach uszczelniających, dobór tworzyw technicznych oraz innych wyrobów.

Proponujemy również Państwu detale wykonywane metodą formowo-wulkanizacyjną. W tej dziedzinie oferujemy przedmioty do zakresu średnic fi 1000mm, wykonywane z mieszanek gumowych. Powlekanie elementów metalowych poliuretanem, detale wykonane z poliuretanu, profile silikonowe i wiele innych artykułów związanych z Utrzymaniem Ruchu oraz Produkcją.

W naszej ofercie znajdują się również pompy procesowe oraz uszczelnienia mechaniczne. W tym zakresie zapraszamy do współpracy zwłaszcza tych z Państwa, którym zależy na jakości oraz jak najrzadszych ingerencjach w posiadanych przez Państwa urządzeniach.

W przypadku zainteresowania bądź konieczności udzielenia dodatkowych informacji prosimy o przesłanie do nas zapytania.